top of page

Štěňátka z naší CHS jsou odchovávána v bytě, pokud to umoňuje počasí, přes den přechází do venkovního kotečku. Jsou navyklá na smečku, další domácí zvířata, mazlení s malými dětmi. Setkávají se s běžnými zvuky v domácnosti (mixér, vysavač, fén) a zvuky aut a vlaku.

K novým páníčkům odchází nejdříve v 8 týdnech věku. Jsou očkována, odčervena a očipována. Čip registrujeme zásadně na nové páníčky, ihned při odběru štěňátka. Provedené vakcinace a odčervení jsou zapsané v mezinárodním PET PASU, který je rovněž registrován na nové majitele. Během odchovu jsou štěňátka pod veterinárním dohledem, jsou vyšetřena na dědičné oční vady a před odchodem do nového domova naposledy vyšetřena veterinářem. Do výbavičky si odnáší startovací balíček krmení, hračky a další maličkosti.

Samozřejmostí je kupní smlouva a nově evidenční listy štěněte, podle příslušných zákonů. 

V kupní smlouvě ošetřujeme i předkupní právo a zákaz zneužívání k neregistrovanému chovu.

Cenu štěňátka stanovujeme dohodou a pohybuje se podle aktuální nabídky a poptávky.

V ceně štěňátka je započítán i chovatelský servis, tzn. veškeré informace o výchově, úpravě, zdraví, výživě a řešení případných problémů.

Ani po odchodu štěňátka k novým páníčkům náš zájem nekončí, nadále sledujeme, jak si vedou v nových "smečkách", jak se vyvíjí jejich povaha, zdraví a exteriér a jsme vždy připravení novým majitelům pomoci. 

V naší CHS nepreferujeme žádnou velkovýrobu štěňat. Každý vrh je pro nás neopakovatelnou událostí, proto je seriozně plánován a jsou mu podřízeny veškeré naše aktivity. 

bottom of page